1 тиждень позаду…

Врешті-решт, сів за блог…з*явилась причина написати:)

Закінчився перший тиждень в ЛНУ ім. І.Франка на факультеті прикладної математики і інформатики у групи ПМі-13! …кафедра у нас
дискретного аналізу і інтелектуальних систем…ось і причина:)))

подобається)) шо ше сказати…група і сожитілі супер)

  • Отже Гуртожиток!

иии…11 поверх…немає ліфта…але я вже звик…і навіть радий шо живу саме там :-) (…буду багато ходити пішки…) В гуртожитку блокова система. Тобто є 4-ри кімнати об*єднані в один блок. В кожному блоці своя кухня і свій душ/туалет:))…Оо…про воду! Вона у нас тікі з 6 до 9 зранку і з 18 до 21 ввечері:)… в іншу пору варто собі набирати воду і не вийо:) вода з 6-9 і з 18-21 є…і тільки холодна…але скоро має появитись гаряча:))…тому умови в гуртожитку не ахті…хоча є ше гірші *злорадно сміється* :)

Живу в кімнаті ше з двома 5курсниками…думав (читай:боявся) шо можуть напрягати,гнати,блаблаблаідалівтомуждусі…а виявились офігенні нормальні хлопці! Правду хтось мені казав, шо програмісти/математики нормальні:) Нас, 1курсників, розкидали по кімнатах:) Кожного в іншу\окрему кімнату. Але всі в одному блоці:) Теж нормальні чувачеги:)

В гуртожитку плюсів багато…якшо шось треба зробити ,типу д/з якесь…то з одногогрпуниками/цями сіли – і почали робити:) разом веселіше..а може ше й таке статись шо буде в гуртожитку якийсь/ась старший/а,який/а вам поможе) …свого конспекти дасть) …роздуплить якшо шось неясно:)

  • Тепер про Навчання!

трохи дістають пари…але тікі з матетматичного АНАЛізу((… і дістає тим, що тяжко його роздуплити…але нічого:) На даний момент найприкольніший предмет – дискретна математика:) Ненаю чого…але вперла найдільше…мабуть тому, що викладач лекції весело веде і зрозуміло більш-менш:) Про викладачів ше думки ніякої толкової не склалось:)… бо мало вели, але ніби нормальні. Унікальною є кураторка нашої групи і її манера викладання основ програмування:)

…а розклад пар – взагалі жесть! буває таке шо треба йти тікі на першу а потім на 5ту….а три пари (1 пара = 90 хвилин)- вікно!…а от в п*ятницю – навпаки гавно…всі 5 пар:(…правда нам може шось поміняють,бо ми кураторку попросили:)

  • І на кінець найцікавіше! Люди, з якими я, if everithing goes right, бу вчитись наступні 5 років – моя Група!

На жаль,  зараз з 26 всіх нас наю десь тікі менше половини поіменно:)…але нічого…то ж тікі перший тиждень:) Скажу тікі, шо в нас 4 дівчини:) Весело ми обирали старосту! Було то 3тє вересня…перша пара,коли ми всією групою кучі тримались:) Закінчилась пара і ми почали вибирати:) Трози думали-гадали…а потім була отака коротка розмова:

  • Макс: “Яке сьодні число, 3тє?…хто третій по списку?”
  • Петро:”Я!”
  • Макс:”Будеш старостою?”
  • Петро:”Буду:)”…далі була пауза не кілька секунд…”Хтось шось має проти того шоб я був старостою? Ні)”

поки що подобається бути студентом:))…побачимо як буде далі…:-)

…а буде добре:)

0 Responses to “1 тиждень позаду…”


  • No Comments

Leave a Reply
Hosted by EOMY.NET